Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Kontaktní informace:

Studio Nový Jičín

Adresa: Sokolovská 14
Telefon: +608 883 308
Email:  novyjicin@fimakuchyne.cz

Housemode-studio kuchyní,sedacích souprav a doplňků
Nový Jičín
Msgr Šrámka 1037(naproti Komenského školy-bývalý Vercajk)
tel 608 883 308
Email: info@housemode.cz

Skype  Housemode NjSektorové kuchyně

Roomba 581

DOMÁCÍ ROBOT PRO VYSÁVÁNÍ  KOUPIT
Nejlépe vybavený model řady ROOMBA. ROOMBA 581 má všechny nadstandardní funkce a příslušenství již v základní výbavě a navíc balení obsahuje Wireless Command Center (dálkový ovladač). Úklid s tímto robotem pro Vás bude opravdu bezstarostnou záležitostí. Funguje zcela automaticky, Vaším jediným úkolem je robota poprvé naprogramovat, o zbytek se robot postará sám.

Pro Vaše maximální pohodlí má ROOMBA 581 v základním balení Wireless Command Centrer, které funguje na bázi radiového signálu a tudíž na stejném principu jako dálkově ovládaná autíčka. Pro radiové vlnění neplatí pravidlo přímého dosahu, jak je tomu u ovladačů na bázi infračervených paprsků, a tak můžete robota ovládat dokonce i z vedlejší místnosti. Uvidíte, že Vás ovládání robota bude bavit.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. ROOMBA sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. ROOMBA má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67krát za vteřinu.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci prostoru ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

V základní výbavě tohoto modelu jsou 3 kusy Virtual Wall Lighthouse pro dokonalé vymezení uklízeného prostoru. Robota „uzamkne“ v jediné místnosti a pustí jej do další teprve v okamžiku, kdy je místnost dokonale uklizená. Tento systém zefektivní orientaci robota a urychlí cyklus úklidu. Dále balení obsahuje Wireless Command Center a stejně jako u ostatních modelů také Home Base dobíjecí stanice, externí napájecí zdroj, vysokokapacitní baterii a náhradní příslušenství.Počet přečtení: : 8661x

DALŠÍ ČLÁNKY